چهارشنبه, 25 مهر 1397           English
عنوان : پانزدهمین نشست هیئت رئیسه شركت پلیمر كرمانشاه
زير عنوان : پانزدهمین نشست هیئت رئیسه شرکت پلیمر کرمانشاه در روز سه شنبه سوم مهر ماه نود و هفت با حضور مدیرعامل، رئیس مجتمع و مدیران و سرپرستان شرکت پلیمر کرمانشاه در محل سالن اجتماعات ساختمان مرکزی برگزار گردید.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ 
ساعت : ۱۸:۱۸:۴۰
    /  4
در ابتدای این نشست جناب آقای مهندس سعیدی طاهری مدیر عامل محترم ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری محرم به ارایه نکاتی در مورد قیام عاشورا و امام حسین (ع) پرداخته و ویژگی های یاران با وفای اباعبدالله (ع) را بر شمردند. در ادامه با اشاره به هفته دفاع مقدس به بیان دلاوری و رشادت های بی بدیل رزمندگان سرافراز، در هشت سال دفاع مقدس پرداختند، نیز با یادآوری حادثه ی تروریستی غم انگیز و دردناک اهواز و ارتباط آن با دشمنان ایران اسلامی، لزوم فداکارای و جانفشانی بیش از پیش را در این راه مقدس خاطر نشان کردند.
ایشان همچنین با تشریح اوضاع کنونی کشور و تاکید بر عبور از این وضعیت سخت با توجه به وعده الهی ای که در آیه شریفه (وَالَّذِينَ جَاهَدُوا فِينَا لَنَهْدِيَنَّهُمْ سُبُلَنَا) آمده است، پیروزی نهایی را از آن ملت شریف ایران اسلامی دانستند و گفتند که با اشراف به مشکلات پیش روی صنعت در شرایط تحریم، پذیرفته ایم که در زمانه ی جنگ اقتصادی هستیم و نگاهمان به شرایط موجود نباید نگاه وادادگی باشد و باید همواره امیدواری را در جامعه زنده و پویا نگاه داریم.
در بخش بعدی برنامه نشست، جناب آقای ایزدی رئیس محترم واحد تعمیرات برق به ارائه گزارشی در خصوص فرآیند انتقال و توزیع نیروی برق مورد نیاز مجتمع، تعمیرات و نگهداشت تجهیزات برقی و پروژه های این واحد اشاره کردند و توضیحات مشروحی را در این خصوص ارائه دادند .
در بخش سوم برنامه نشست پانزدهم هیئت رئیسه، جناب آقای جلیلیان رئیس محترم واحد ایمنی، توضیحاتی را در خصوص مضرات امواج ماکروویو تلفن همراه و دیگر تجهیزات ساطع امواج ارائه کردند و راهکارهایی را برای استفاده کم ضرر تر از این تکنولوژی ها بیان نمودند.
پس از ایشان، جناب آقای مهندس عابدی رئیس محترم مجتمع با اشاره به لزوم مدیریت جهادی در شرایط کنونی، لازمه پیشبرد کارها را در این برهه، اصلاح سریع مقررات دست و پاگیر عنوان کرده و تاکید نمودند که با اولویت پایداری تولید باید همگان تمام تلاش خویش را بیش از گذشته به کاربندند. در ادامه یادآور شدند که یکی از سودآورترین مجتمع های باختر، مجتمع پلیمر کرمانشاه است و می طلبد که این سرآمدی موازنه بهتری را در دریافت امکانات و تسهیلات برای مجتمع ایجاد کند.
در پایان جلسه هم پرسش ها و درخواست هایی در خصوص ساماندهی شرایط همکاران پیمانکار، تخصیص تسهیلات و ... مطرح گردید و مدیران محترم نیز پاسخ های مرتبط را ارایه نمودند.


بازگشت           چاپ چاپ     
 
پورتال شرکت دوران

DOURAN Portal V3.9.8.7

V3.9.8.7