بستن
بنر صفخات داخلی

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس


به مناسبت فرا  رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و راه شهیدان سرو قامت هشت سال ایثار و سرافرازی مراسمی باحضور همکاران محترم، مدیران ارجمند و میهمانان گرامی مدعو از فرماندهی سپاه ناحیه هرسین در روز دوم مهر ماه نود و هشت در محل نمازخانه پیامبر اکرم (ص) برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم جناب آقای مهندس عابدی با بزرگداشت یاد جانفشانی های سربازان رشید اسلام در هشت سال دفاع مقدس، راه و پایمردی ایشان را چراغ راه جوانان و متخصصین صنایع کشور دانستند و با اشاره به دستاوردهای فن آورانه شگفت انگیز نظامی کشور در زمینه های دفاع موشکی و پدافندی و اقتدار بی بدیل نظامی جمهوری اسلامی ایران، از همت و ایثار نظامیان جان برکف به ویژه سپاهیان خدوم، قدردانی و تشکر کردند و یادآور شدند که ما در صنعت پیرو راه مجاهدانه شما هستیم و در این مسیر اکنون با تلاش شبانه روزی متخصصین جوان این مجتمع به توانمندی ساخت کاتالیست فرآیند تولید پلی اتیلن سنگین دست یافته ایم و انحصار تولید این محصول را از دست تولید کنندگان غربی خارج کرده ایم و به یاری خداوند متعال پیشرفت های ما در زمینه فن آوری های دانش بنیان به صورت روز افزونی ادامه خواهد داشت. 
در ادامه این مراسم جناب آقای شیرزادی فر فرمانده محترم پایگاه مقاومت بسیج شهید احمد کاظمی به شرح عملکرد مجموعه در سال جاری پرداخته و مطالبی را در خصوص هفته دفاع مقدس ابراز داشتند.
پس از ایشان جناب سرهنگ محمدی فرمانده محترم سپاه ناحیه هرسین نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، برخی از دستاوردهای کشور  در زمینه های متنوع خودکفایی در شرایط جنگ و تحریم را برشمردند و عزت و سرافرازی  امروز جمهوری اسلامی ایران را مدیون مجاهدت و خون شهدا دانستند.
در پایان این مراسم به برگزیدگان مسابقات دو استقامت و تیراندازی جوایزی اهدا گردید و کتاب هایی با موضوع دفاع مقدس بین حاضرین توزیع شد.